Co nabízím

• Videa propagující Vaši firmu, službu nebo produkt

Máte firmu, kterou byste chtěli prezentovat profesionálním videem svým obchodním partnerům a zákazníkům? Nebo potřebujete prezentovat konkrétní výrobek nebo službu? Napište mi, a já pro Vás připravím video na míru.

• Firemní náborová videa

Potřebujete dostat Vaši firmu do povědomí ostatních a zároveň se dostat k novým potenciálním pracovním silám? I taková videa umím. Podívejte se do záložky „Tvorba“ a zjistěte, jak taková videa mohou vypadat.

• Tvorba webinářů a webcastů

Vytvořím pro Vás profesionální záznam přednášejícího na jednu nebo více kamer a zajistím postprodukci materiálu (prostříhání záznamu s prezentací přednášejícího a tvorba grafických podkladů pro účely videa). Video dostanete na klíč, o nic se nemusíte starat.

• Zajištění livestreamu

Plánujete živé vysílání pro své klienty, zákazníky nebo obchodní partnery? Chcete vyniknout oproti konkurenci stylem a vizuální kvalitou Vašeho livestreamu? Napište mi a já Vám připravím nabídku přesně podle Vašich požadavků.

Aftermovies z eventů

Pořádáte ples, vernisáž nebo třeba hudební koncert a chcete vytvořit video, díky kterému si budete moci Vy i Vaši fanoušci na sociálních sítích akci stále připomínat?

• Záznam z akcí

Potřebujete zaznamenat Vámi pořádanou konferenci nebo přednášku? Chcete vytvořit záznam jen na jednu kameru nebo budete chtít kamer více? Tohle vše mi napište a já pro Vás připravím kalkulaci na míru Vašemu eventu.

• Máte jiný nápad, který byste chtěli realizovat?

Kromě výše uvedeného jsem se dostal například k tvorbě reportáží, krátkého dokumentu a několika maturitních videí. Jsem rád za nové výzvy a rád se s Vámi sejdu a vše společně probereme.